آموزش Scrum

رایگان!

Scrum-1

دانلود : 5

توضیحات محصول

اسکرام یک فریم وورک توسعه نرم افزار از سری متدهای تفکرAgile می باشد .
اسکرام یک Framework یا فرآیند؟ مسئله این است !
در این موضوع کاملا بین متخصصان اسکرام دوگانگی وجود دارد. اشخاصی مانند کن شوئبر (مبدع اسکرام) دائما از لفظ فریم ورک استفاده می کنند و تاکید می نمایند که همه باید این مورد را قبول داشته باشند ولی بعضی دیگر از دوستان از لفظ فرآیند و یا متدولوژی برای اسکرام استفاده می کنند .با استناد به اصل اسکرام و تجربیات در این مورد می توان بیان کرد که فریم وورک عنوان مناسب تری برای اسکرام خواهد بود. شاید سوال پیش بیاید که خوب فریم ورک باشد , چه فرقی خواهد کرد ؟مایک کان می تواند تعریف خوبی برای شما ارائه دهد :
Scrum is a framework. So instead of providing complete, detailed descriptions of how everything is to be done on the project, much is left up to the team. This is done because the team will know best how to solve its problem.
Mike Cohn Blog
به معنی : اسکرام یک فریم وورک (چارچوب) می باشد. پس به جای اینکه اسکرام جزئیات دقیق و کاملی در مورد اینکه کارها در پروژه چگونه باید انجام شوند , بیشتر آن را به تیم واگذار می کند. این کار عملی خواهد بود زیرا تیم خواهد فهمید که چگونه به بهترین نحو مشکل خود را حل نماید .

اطلاعات بیشتر

نوع فایل :

فیلم (Mp4)

حجم :

90 مگابایت

مدت زمان :

40 ساعت

تعداد فایل :

4

جمع آوری کننده :

تیم محتوای ققنوس

زبان :

انگلیسی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آموزش Scrum”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توجه ! فیلم قابل مشاهده هر محصول ققنوس ، صرفاً معرفی کوتاهی از بسته مربوطه می باشد و محصول اصلی پس از دانلود قابل اجراست.